עוגיות מומלצות| עוגיות מרוקאיות לאירועים

אירועים פרטיים ומסורתיים כוללים הגשה של מגוון סוגי עוגיות. בישראל נהוג להגיש עוגיות מרוקאיות לאירועים וכך להפתיע את האורחים עם טעם אותנטי ומיוחד.

את העוגיות אפשר לשלב למשל באירועים חשובים ומרגשים כמו שבת חתן, חתונה וחינה, או לשמור אותן לאירועים משפחתיים כמו ברית, בריתה, בר מצווה ובת מצווה.

מה מאפיין כל סוג של עוגיות מרוקאיות לאירועים?

כדאי להכיר את הסוגים השונים של עוגיות מרוקאיות לאירועים לפני שבוחרים אותן. הסוג הראשון הוא של עוגיות פריכות, נימוחות וטעימות שנאפות בתנור. אפייה עוזרת לשמור על העוגיות טריות והיא גם מצמצמת את כמות הקלוריות. לעומת זאת, הסוג השני הוא של עוגיות מטוגנות.

אלו כמובן עוגיות עם כמות קלוריות גבוהה יותר, אך הטעם שלהן בלתי נשכח. הן מתאפיינות בטעם מתוק ומיועדות בעיקר לאירועים גדולים. בנוסף, את שני הסוגים ניתן להגיש באירועי מימונה מסורתיים.

סוגים אחרים של עוגיות מרוקאיות לאירועים מבוססים על שימוש במרציפן, קוקוס, שוקולד, אגוזים, חלבה ועוד. אפשר למשל להכין מעורב מרוקאי עם סוגים שונים של עוגיות על גבי מגש אחד, או להגיש כמה סוגים שונים בנפרד. הטיפ בהקשר הזה הוא לנסות להכיר את הטעם של קהל היעד ולהתאים עבורו עוגיות מיוחדות.

אי אפשר לדבר על עוגיות מרוקאיות לאירועים בלי להזכיר מעמול, שבקייה ועוגיות רייבה. עוגיות שבקייה מכינים עם סירופ שכולל סוכר, מים ומיץ לימון, בעוד עוגיות מעמול מבוססות על סולת ומילוי תמרים שלמים ומגולענים עם אגוזי מלך חצויים.

כך תזמינו עוגיות מרוקאיות לאירועים

מי שרוצה להשיג את כל הסוגים של עוגיות מרוקאיות ולשלב אותם באירוע הבא שלו צריך להזמין אותן ממקום מקצועי שעושק בתחום כבר כמה שנים . אפשר ליצור קשר עם חברת פנטזיה מתוקה הזמנת העוגיות דרך חברה מקצועית חוסכת זמן, מאמץ והוצאות על רכישת חומרי הגלם. השרות יעיל ונדיב ביותר

העוגיות מזוהות עם ערכים של משפחה ומסורת והן בולטות בעיקר על רקע קינוחים אחרים. מעבר לכך, גברים ונשים בכל הגילאים אוהבים את הטעם של עוגיות מרוקאיות לאירועים ולכן אף אורח לא נשאר מאוכזב.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *