השיטה הטבעית לטיפול באקנה

במהלך השנים ישנם התפתחויות רבות שנותנים את האפשרות לאקנה בטיפול טבעי פעמים רבות התכשירים הטבעיים עוזרים בצורה משמעותית לשיפור מצב העור, ומומלצים בעיקר במקרים של אקנה קלה (במקרים אלה כדאי להתייעץ עם הרופא לפני התחלת הטיפול הטבעי).

3 דרכי  עיקריות  באקנה טיפול טבעי :

 השפעת התזונה על אקנה –  תזונה נכונה חשובה בכל מקרה וכבר ידוע לרוב שכל מה שנכנס אל הפה משפיע באופן ישיר על מצב הגוף כגון השמנת יתר ,פצעים . על מנת לשפר את מראה העור  שלנו חשוב מאוד האכילה .מאכלים מזינים העשירים וויטמינים ומינרלים שונים שהגוף צריך לרכוש מהמזון.

  • ירקות ירוקים – עשירים  בתזונה ויעילות לגופך,בבטא קרוטן אשר מסייע לשיקום העור.
  • ויטמין A – בעל אפקט  משובח שמטיב על האקנה ועל עור הפנים, וניתן לקבל אותו בעזרת אחד הירקות שבתוכם יש הכי הרבה את ויטמין A אכילת גזר.
  • סיבים תזונתיים – כוללים סוגי מזון כמו אורז מלא, דגנים וקטניות, שיפור הבריאות הכללית  שעוזרת להשפעה  אדירה במצב העור קורן.
  • אנטי אוקסידנטים – הפחתת את התהליך הדלקתי, אשר בעל תפקיד חשוב במקרים שקשורים לבעיות של אקנה. ניתן לקבל את האנטי אוקסידנטים על ידי אכילת רימון, חמוציות וסוגי מזון

שמנים טבעים  שמגעים אלינו מין הטבע שלא בוצעו בהם שום תוספות של כימיקלים נוספים  עוזרים בשיפור עור הפנים בריא ומואר יותר מהרגיל, לצורך זה ניתן לבחור בשמנים כמו לבנדר, קמומיל, שמן אשכוליות וכל סוג אחר של שמן שיש בוא את  התכונות המתאימות לצורך אקנה טיפול טבעי .

כמובן שהשימוש בשמן נעשה באופן מקומי באזור היוצרות בלבד, ואין לשתות אותו או להשתמש בו בכל דרך  שונה אחרת. בנוסף יש לעקוב אחר הוראות היצרן המדויקות בתוך האריזה , ולזכור ששימוש מוגזם או לא נכון יכול לגרום בסופו של דבר לנזק חמור במקום לתת לפנייך חיוניות .כנסו עכשיו לשרונה יוסף לחץ כאן 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *